• Email Comenzii / Suport

    comenzi.romcurier@gmail.com / comenzi@romcurier.eu

  • Telefon Comenzi / Suport

    +40312296805 / 0757230800

  • Program De Lucru

    Luni - Vineri 09:00 - 22:00

Rutier Priority Saver Comenzi Online
   

 

Rutier Priority Saver 

KG Sau Volumetric

0-2kg3-5kg6-10kg11-15kg16-20kg21-25kg26-30kg
Ungaria44.549.5576574.58290
Bulgaria44.580110133141162184
Slovacia52597588103116130
Cehia6181118150182223255
Polonia476896123147175200
Germania6287124156192255257
Croatia5680109138167197226
Austria6191124161195228259
Slovenia6380109135162190215
Grecia6199163227291355418
 
 

 

 

 

KG Sau Volumetric0-2kg3-5kg6-10kg11-15kg16-20kg21-25kg26-30kg
Anglia103126166205254295336
Olanda80104145184221281322
Luxemburg136169216263310357404
Belgia106150190239277320358
Danemarca103126166207248351398
Suedia97120159207254355406
Finlanda135162203243284381428
Lituania79107147216253291329
Letonia84111158231272312353
Estonia94129191300340381422
Italia92126178248286350389
Franta108156233280318356395
Spania90127184245310369416
Portugalia141170222367414453493
Irlanda100137197257319380441

 

Mesaj pe WhatsApp
Vrei Sa Afli Costuri? Trimite mesaj.
Rom Curier
Salut
Cu ce te pot ajuta?
Pentru a face o estimare de cost si timp de tranzit
Trimite mesaj pe WhatsApp

CU CE TE PUTEM AJUTA ASTAZI?

Pentru aflarea unui raspuns rapid la cautarea ta

Poti accesa butoanele de mai jos.

Sau trimite un e-mail la adresa: comenzi.romcurier@gmail.com