• Email Comenzii / Suport

    comenzi.romcurier@gmail.com / comenzi@romcurier.eu

  • Telefon Comenzi / Suport

    +40312296805 / 0757230800

  • Program De Lucru

    Luni - Vineri 09:00 - 22:00

Rutier Priority Saver Comenzi Online
   

 

Rutier Priority Saver 

KG Sau Volumetric

0-2kg3-5kg6-10kg11-15kg16-20kg21-25kg26-30kg
Ungaria44.549.5576574.58290
Bulgaria44.580110133141162184
Slovacia52597588103116130
Cehia6181118150182223255
Polonia476896123147175200
Germania6287124156192255257
Croatia5680109138167197226
Austria6191124161195228259
Slovenia6380109135162190215
Grecia6199163227291355418
 
 

 

 

 

KG Sau Volumetric0-2kg3-5kg6-10kg11-15kg16-20kg21-25kg26-30kg
Anglia103126166205254295336
Olanda80104145184221281322
Luxemburg136169216263310357404
Belgia106150190239277320358
Danemarca103126166207248351398
Suedia97120159207254355406
Finlanda135162203243284381428
Lituania79107147216253291329
Letonia84111158231272312353
Estonia94129191300340381422
Italia92126178248286350389
Franta108156233280318356395
Spania90127184245310369416
Portugalia141170222367414453493
Irlanda100137197257319380441